Charitativní táborák 4.A pro záchrannou stanici Makov

Třída 4.A pořádala 16. června 2022 charitativní táborák pro záchrannou stanici Makov. Táboráku se zúčastnili rodiče jejich třídy. Třída si totiž chtěla vydělat na roční adopci poraněného ježka, holuba a hrdličky.

Celé akci předcházela měsíční příprava. Děti vyráběly různé výrobky (placky, náramky, náhrdelníky, zápichy do kytek, deníčky, ozdobné kolíčky..). Vše bylo s motivem přírody, zvířat a pomoci. Děti také ve školní kuchyňce napekly dobroty, nakoupily potřebné věci, spočítaly si náklady, založily si kasičku se „základem“ a celý prodej si řídily samy – vařily také čaj a kávu k výborným zákuskům, které napekly mamky jako příspěvek.

Teď už je jen čeká spočítat neuvěřitelný výdělek! Celá akce na školní zahradě se skvěle vydařila a už teď je jasné, že není poslední.

Skip to content