Pedagogický sbor

Vedení

Jméno

Aprobace
E-mailová adresa

PaedDr. František Hanzal

ředitel
M

Mgr. Olga Bočková

zástupkyně ředitele, výchovná poradkyně
M, Př

Mgr. Ilona Žďárská

zástupkyně ředitele
I. st.

I. stupeň

Jméno

Aprobace
Vedení třídy
E-mailová adresa

Mgr. Kristýna Čánská

I.st.
1. A

Mgr. Lada Melicharová

I.st.
1. B

Mgr. Kristýna Bělochová

I.st.
1.C

Mgr. Veronika Chrastinová

I. st
1.D

Mgr. Jana Repčáková

I.st.
2. A

Mgr. Marcela Koudelková

I.st.
2. B

Dagmar Říhová

I.st.
2. C

Mgr. Helena Bumbálková

I. st
2. D

Mgr. Jana Davidová

I.st.
2. E

Mgr. Ludmila Blechová

I.st.
3. A

Mgr. Jana Laudátová

I.st.
3. B

Mgr. Kristína Pekárková

I.st.
3. C

Martin Vacín

4. A

Mgr. Eva Křivanová

I.st.
4. B

Mgr. Kateřina Šormová

I.st.
4. C

Bc. Nikola Rozehnalová

I. st
5. A

Mgr. Věra Hamrová

I.st.
5. B

Mgr. Hana Ptáčníková

I.st.
5. C

Mgr. Ganna Demko

I. st

M.A. Lenka Honzáková

Aj

Mgr. Anna Kamínková

Aj

Anna Karnoldová

Aj

II. stupeň

Jméno

Aprobace
Vedení třídy
E-mailová adresa

Bc. Ivana Peterová

ČJ, Aj
6. A

Mgr. Hana Bujáčková

Ch, Aj
6.B

RNDr. Anna Jelínková

M
6. C

Mgr. Markéta Vignerová

Čj
7.A

Mgr. Jana Mácová

Aj, D
7. B

Tomáš Krbec

Aj
7. C

Mgr. Magdaléna Jurczygová

Nj, Z, D
8. A

Ing. Jitka Hagarová

M
8. B

Mgr. Andrea Kelnárová

Tv, Z
8. C

Mgr. Radek Skála

Tv
9. A

PhDr. Lucie Kettnerová

9. B

Mgr. Jana Pleskačová

Inf
9. C

Odborní učitelé

Jméno

Aprobace
Vedení třídy
E-mailová adresa

Lukáš Moravec

Informatika

Ing. Taťána Čermáková

M

Ing. Irena Eckertová

M

Bc. Jitka Floderová

Nj

Mgr. Linda Hübnerová

ČJ

Ing. Dagmar Chlebounová

F, M

Bc. Jan Kučera

D

Ing. Jana Marešová

Aj

Mgr. Adriana Sauerová

Aj

Mgr. Dagmar Umlaufová

Aj

Mgr. Helena Vodsloňová

Z, Tv

MMus. Nikola Zasman, DiS, LRAM

Hv, Aj

Mgr. Jana Žížalová

Vv

Mgr. Zuzana Kocíková

M

Bc. Lucie Capková

dvojjazyčný asistent

Mgr. Helena Vodsloňová

Z, Tv

Školní poradenské pracoviště

Jméno

Aprobace
Vedení třídy
E-mailová adresa

Mgr. Lucie Vítková

speciální pedagog

Mgr. Lenka Běloušková

školní psycholog

Asistenti pedagoga

Jméno

Aprobace
Vedení třídy
E-mailová adresa

Petra Růžičková

asistent pedagoga

Ing. Pavla Gajzurová

asistent pedagoga

Bc. Barbora Neumann Balcaříková

asistent pedagoga

Helena Arnoltová

asistent pedagoga

Kateřina Benáčková

asistent pedagoga

Bc. Zoe Caruk

asistent pedagoga

Dáša Doleželová

asistent pedagoga

Oksana Garbuz

asistent pedagoga

Mgr. Alena Holečková

asistent pedagoga

Svitlana Hyrych

asistent pedagoga

Mgr. Andzhela Isaeva

asistent pedagoga

DiS. Zuzana Klempířová

asistent pedagoga

Karolína Korani

asistent pedagoga

Iva Lacinová

asistent pedagoga

Barbora Loydová

asistent pedagoga

Ilona Nedbalová

asistent pedagoga

Vojtěch Neumann

asistent pedagoga

Barbora Pátková

asistent pedagoga

Kateřina Rožníčková

asistent pedagoga

Veronika Rytychová

asistent pedagoga

Lucie Růžičková

asistent pedagoga

Eva Skálová

asistent pedagoga

Karolína Šafářová

asistent pedagoga

Tereza Šíchová

asistent pedagoga

Vychovatelé

Jméno

Aprobace
Vedení třídy
E-mailová adresa

Jitka Vašíčková

vychovatelka, vedoucí školní družiny

Mariia Breskis

vychovatelka

Iva Havlová

vychovatelka, asistent pedagoga

Bc. Libuše Kolářová

vychovatelka

Romana Krišková

vychovatelka

Jarmila Novotná

vychovatelka

Jakub Polcer

vychovatel

Anna Roubalová

vychovatelka, asistent pedagoga

Veronika Seidlová

vychovatelka

Soňa Überlackerová

vychovatelka, asistent pedagoga
Skip to content