Dnes se na FZŠ Trávníčkova ve spolupráci se žákovským parlamentem uskutečnil turnaj tříd druhého stupně ve stolním tenise. Turnaje se zúčastnilo všech 12 tříd, které byly rozděleny do dvou skupin.
Po celý den panovala skvělá atmosféra a hráči předváděli bojovné i velmi pohledné výkony. Po odehrání všech utkání obsadila 3. místo třída 8.A, na 2. místě skončila 9.A a vítězem letošního turnaje se stala třída 9.B.
Všem medailistům gratulujeme a zároveň děkujeme všem třídám za účast, skvělé výkony a vytvoření výborné atmosféry. Už teď se těšíme na další ročník turnaje!