Všichni naši páťáci se přibližně od března učili o Evropě. Těch znalostí je opravdu hodně a tak jsme řešili jednotlivé státy v rámci různých předmětů – výtvarná výchova, informatika, kdy jsme tvořili pohlednice v canvě, prezentaci ale i kvízové otázky, člověk a jeho svět. Pohlednice jsme dělali hned několikrát i ve výtvarné výchově. Také jsme podle nabitých znalostí generovali nové pomocí AI. Všechno poté vrcholilo společnou prezentací jednotlivých států dětí z 5. B a C, kdy jsme se učili stát před třídou a zpracované informace odprezentovat ostatním. Zkušeností jsme získali opravdu hodně a snad jsem se o Evropě i dost naučili.