AKCE „R5“

Třída 5.A připravila 31.5.2023 pro své rodiče akci „R5“ aneb rozloučení s 5. třídou. Děti si pro rodiče připravily příběhy na téma „Jak se vidím na 15 let“, které si navzájem ilustrovaly a vytvářely si k nim otázky, na které museli rodiče odpovídat. V rámci akce se také podávalo něco dobrého k jídlu a pití, dokonce byl táborák. Zároveň přišli dva noví spolužáci, kteří k dětem nastoupí do 6. ročníku. I pro ty měly děti připravený program a uvítací dáreček. Troufáme si odhadnout, že se na nás kluci těší stejně, jako my na ně. V průběhu akce dorazil jako překvápko (jak pro paní učitelky, tak pro děti) medvěd, který s dětmi zpíval Káju Gotta a tancoval. Rozlučka proběhla mimořádně skvěle a děti už se těší na 2. stupeň a na novou paní učitelku.

Eva Skálová (současná), Ivana Peterová (budoucí)