Bezpečnější vyzvedávání dětí ze ŠD pomocí videotelefonu

„Školní družina, prosím“….tak právě tato slova mohou rodiče žáků 1.st. naší školy slyšet od listopadu z nových videotelefonů, které školní družina dostala k dispozici. Nás vychovatele velmi potěšilo, že se tento projekt uskutečnil i přes některé obtíže v době, kdy je potřeba ještě více dodržovat hygienická a bezpečností pravidla spojená s Covid-19. Vyzvedávání dětí  ze školní družiny přes videotelefon je mnohem jednodušší a hlavně bezpečnější. Rodiče v zádveří jen zmáčknou správné tlačítko, ke kameře přiloží vyzvedávací kartičku, a to je vše. Pak už jen počkají, až se ve dveřích objeví právě to jejich  „zlatíčko“.                                                                                                                                                                                                                                                          Vychovatelé ŠD

 

Skip to content