Celá Tráva čte dětem

Celá Tráva čte dětem je čtenářský virtuální projekt, který vznikl pro potěchu všech, kteří mají rádi knihy a také je rádi poslouchají. Je také určen těm, kteří chtějí sdílet radost ze čtení, nebo jen mají chuť se podělit o zážitek ze své oblíbené knihy.

Každý den v 18:00 na školním youtube kanále vyjde jedno čtenářské video.

No a kdo vlastně všechno bude knihy číst?

Čtení již zahájila paní učitelka Vignerová, která na naší škole realizuje projekt, jež tomuto byl inspirací – Celé Česko čte dětem.

Ale jinak bude číst pokaždé někdo jiný. Kdokoli, kdo má/měl/bude mít něco společného s naší školou. Ten si vybere svou oblíbenou knihu. Nahraje kousek své oblíbené části (cca 10 minut). Pošle nám ji a my ji pak zařadíme mezi ostatní videa, která budou každý den v 18:00 vycházet na youtube.

Odkaz na stránku: https://1url.cz/@celatravactedetem

Zapojte se také!

Dotazy nebo svá videa/nahrávky posílejte na jana.repcakova@zstravnickova.cz

Skip to content