CO JE ERASMUS?

Dům zahraniční spolupráce (DZS) v součinnosti s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy připravil 18. května v parku Kampa k příležitosti 30. výročí  programu Erasmus akci, kde se žákům základních škol představily zajímavé obory středních odborných škol a učilišť, které pravidelně vysílají své žáky na zahraniční praktické stáže právě v rámci programu Erasmus+. Součástí programu byly i hravé soutěže. Získané dukáty mohli žáci směnit za malé odměny. Zcela zdarma jsme pak mohli ochutnat výrobky škol zaměřených na gastronomii.

Cestou zpět jsme si v Městské knihovně prohlédli „nekonečný“ válec vytvořený z naskládaných knih.

Capková, M. Fuglíková

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“26″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“100″ number_of_columns=“4″ ajax_pagination=“1″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Ukázat prezentaci]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]

Skip to content