Divadelní představení Dr. Klutz

Čtvrtek 16. 5. byl den, na který se těšili zejména žáci druhého stupně – čekalo je anglické divadlo! Pan Schelie Nielson alias Dr Klutz pro ně připravil oblíbenou "The Australian Show" – výpravné představení, na kterém se žáci seznámili s magickou zemí Austrálií. Není jednoduché zaujmout druhostupňové žáky na hodinu a půl, ale panu Dr Klutzovi se to podařilo na výbornou, žáci odcházeli z představení nadšeni! So, see you next year, Dr Klutz!

První stupeň si s Dr Klutzem užil kouzelnické vystoupení. Vystupující vždy vzal nějakého dobrovolníka z publika a společně s ním kouzlil, nebo si z něj „utahoval“, což žáky velmi bavilo. Dozvěděli se mnoho nových slovíček, zopakovali si barvy, čísla i zvířátka. Vystoupení bylo velmi zábavné a pořád se v něm něco dělo, což je možná důvod, proč nebylo vidět ani jeden znuděný obličej.

Skip to content