EXKURZE DO OSVĚTIMI

Ve čtvrtek 4. 5. navštívili zájemci 7. – 9. ročníku naší školy koncentrační tábor v polské Osvětimi. Při prohlídce vyhlazovacího tábora Osvětim (Auschwitz) a Osvětim II – Březinka (Birkenau)jsme si kladli otázky, proč se nedalo takovým hrůzám zabránit… 2. světová válka zde zanechala ty nejtemnější odkazy…

Překvapením pro nás bylo, že s nápadem uskutečnit tuto

kurzi přišli sami žáci. Zájem byl tak velký, že jsme několik dětí museli z kapacitních důvodů odmítnout.

Za bezproblémový průběh děkuji CK Pragotour+ a kolegyním M. Capkové a J. Semiánové.

Marcela Fuglíková

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“22″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“100″ number_of_columns=“4″ ajax_pagination=“1″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Ukázat prezentaci]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]

Skip to content