Hlasování pro nejlepší zimní fotku

Dne 10.2. byla žákovským parlamentem vyhlášena soutěž o NEJ ZIMNÍ FOTKU. Šlo o to vyfotit nějakou neobyčejnou, krásnou, nebo zajímavou fotku s tematikou zimy. Zúčastnit se mohl každý z žáků naší základní školy.

 

Sběr fotek byl již ukončen a ode dneška je zahájeno hlasování o nejlepší fotku, jednu z 15, která byla žákovským parlamentem na základě hlasování poslána do užšího výběru.

 

Teď už záleží jen a jen na vás! Každý z vás má možnost dát jeden hlas jednomu z 15 soutěžících a zvolit ho tak vítězem. Ta fotka, u které se sejde nejvíce hlasů, vyhraje a spolu s fotkou na druhém a třetím místě budou autoři po zásluze odměněni drobnou výhrou. Hlasovat můžete od pondělí 8. 3. do pondělí 15. 3. 

 

Děkujeme všem, kteří se nebáli a poslali nám svá díla. Důležité nebylo vyhrát, ale zúčastnit se.

 

autorka textu Barbora, žákyně z 9. B

 

Skip to content