Hokejbal proti drogám

Žáci z 1. stupně se zúčastnili celostátní soutěže v hokejbalu a v tomto školním roce to byla pro nás nejúspěšnější soutěž. Hrálo se na hokejbalovém hřišti Kert Parku Praha na Lužinách. Nejprve chlapci z 1. – 3. tříd získali stříbrné medaile a o den později celou soutěž vyhráli jejich spolužáci ze 4. – 5. tříd, kteří si odvezli zlaté medaile. V soutěži starších byl navíc vyhlášen nejlepším střelcem turnaje třeťák Radim Drnec. Výborný výkon podali i jeho spoluhráči Martin Boldiš, Samuel Banienuba, Matyáš Salamon, Max Yushkevič a Jirka Pyroutek.

Pro kluky z 1. – 3. tříd to byla skvělá premiéra v reprezentaci školy. Složení družstva: Radim Drnec, David Jurenka, Vilém Turnwald, Lukáš Neuberg, Jakub Dolejší, Štefan Ivor, Vítek Pressler, Sergej Rusnak a Aleš Havránek.