Informace k uzavření školy

Vážení rodiče,
v souvislosti s opatřením bezpečnostní rady státu je od středy 11. 3. 2020 do odvolání škola uzavřena a pro děti není zajištěn náhradní program. Veškeré aktivity ve škole, odpolední kroužky a kurzy jsou také do odvolání zrušeny, včetně pronájmu cizím subjektům.
Provoz ve školní jídelně a školní družině je také uzavřen. Obědy jsou dětem také hromadně odhlášeny.
Sledujte školní web, popř. své emailové schránky.

Co se týká různých potvrzení pro zaměstnavatele – určitě sledujete web a FB školy, informace tam postupně přibývají.

Domácí úkoly – dokončit pracovní sešit z českého jazyka. V učebnici projít téma — vyjmenovaná slova po S, v tomto projít všechna doplňovací cvičení a napsat do důkazů o učení. V matematice dokončit cvičení do s. 34 . Úkoly nemusí plnit v jeden den. Předpokládám, že tuto látku bychom měli probrat cca do pondělí. Zároveň ať děti čtou souběžně knihu, kterou si vybraly. V případě, že by škola byla uzavřena i příští týden, budu dětem postupně posílat zadání emailem.

O plaveckém výcviku také nemám žádné informace. Uvidí se, na jak dlouho budou školy zavřeny a omezeny všechny akce. Určitě Vám dám vědět, jak budu já sama vědět něco víc.

Skip to content