Jarní akce žákovského parlamentu – VYPĚSTUJ SI SÁM

Jelikož k nám přišlo jaro a s tím související bujení života, neodmyslitelně k němu patří právě rostlinstvo. A tak parlament přišel s tím, proč si jaro neudělat krásnější a přivítat ho i u sebe doma. Tak vznikla akce s názvem VYPĚSTUJ SI SÁM, která probíhá celý duben.  

 

Celé je to velmi jednoduché a zapojit se může každý z vás. Jde o to, začít pěstovat květinu, zeleninu, nebo třeba pokojovou rostlinu. Zkrátka a dobře, jde o to začít pěstovat a probouzet jaro u sebe doma. Pak jen stačí váš úspěch vyfotit a pochlubit se jím. Můžete vyfotit předtím a potom, v průběhu od semínka až po rostlinku, jak postupujete, nebo třeba vytvořit video návod, jak rostlinku zasazujete a co budete při jejím pěstování potřebovat. Meze se nekladou ani vaší fantazii.  

 

Fotografie, videa nebo jiné nápady si zatím ukládejte, na konci dubna je budeme vybírat. A na začátku května bude zhotovena výstavka vašich výtvorů.  

 

Přejeme vám hodně úspěchu! 

 

autorka textu žákyně Barbora z 9.B

Skip to content