Knižní bazárek v Trávě

Máte doma knihy, které jste přečetli a znovu se k nim nevrátíte? Můžete je předat dál, a tak dát knihám nový domov.  Pořádáme 1.ročník Knižního bazárku v Trávě. Cílem je podpořit čtenářství na naší škole.

Jak to bude probíhat?

Do 9.6. můžete nosit do kabinetu p.uč. Vignerové nebo p. uč. Pecháčkové všechny knížky, které vám doma „přebývají“. Mohou to být knihy všech žánrů a pro všechny věkové kategorie. Jen prosíme, aby to byly knihy v pěkném stavu.

13.6. se od 16:00 – 18.00 bude konat ve školní aule bazárek, na němž najdete všechny knihy, které se za měsíc u nás shromáždily. Za dobrovolné vstupné si pak můžete odnést libovolné knihy, které vás zaujmou. Stavit se můžete i do školní kavárničky a k nově získané knize si hned dát kávu nebo čaj. 

Co se získanými penězi? Pořídíme nové knihy do školní knihovny.

Těšíme se, že i vy se zapojíte do projektu, který má smysl!!

Skip to content