Kroužky ve školní družině

Vážení rodiče,

letos vám v rámci šk.družiny nabízíme dva zájmové kroužky. První je výtvarný s názvem „Výtvarné hry a experimenty“ a je určen pro děti z 1. – 5.tříd. Děti se kromě jiného seznámí i s netradičními výtvarnými technikami. Kroužek bude probíhat vždy v pondělí od 14 do 16 hod. Platba za I.pololetí je 200 Kč na výtvarný materiál.

Druhý kroužek opět pro děti z 1. -5.tříd s názvem „Čarování se slovy…a čísly“ bude zaměřen na rozvoj jazyka, logického myšlení a spolupráce mezi dětmi ve skupině při řešení hádanek, rébusů a logických úkolů. To vše pomocí her a skupinových aktivit. Tento kroužek by se konal vždy v úterý od 14 do 15,30 hod a nabízíme ho zdarma.

Oba kroužky začnou v týdnu od 4.10.2021.

Přihlášky na kroužky vydají na požádání vychovatelky a nebo své děti můžete přihlásit elektronicky na email  jitka.vasickova@zstravnickova.cz