LYŽAŘSKÉ KURZY NA FZŠ TRÁVNÍČKOVA

Letošní lyžáky odstartoval v lednu 1. stupeň, který vyrazil do Hotelu Semerink v Janově nad Nisou. Děti lyžovaly ve skiareálu Severák. Z počátku to sice vypadalo, že budou lyžovat leda na blátě, ale nakonec měly takovou sněhovou nadílku, že by ji mohly vyvážet. Děti za 8 dní zažily mnoho radovánek nejen na svahu, také bobovaly, hrály hry, měly diskotéku a kino.

Druhý stupeň vyrazil v únoru do Janských Lázní. Byl ubytován na vrcholu Černé hory na Černé boudě. Ubytování na vrcholu s sebou neslo mnoho zážitků, například v podobě brzkého vstávání a přesunu lanovkou s věcmi, ale benefitem bylo krásné počasí a výhledy.

Všichni si na obou lyžácích perfektně zalyžovali, a i začátečníci udělali obrovské pokroky.

Příští rok se znovu těšíme na horách.

Tým sportovců!

 

 

Skip to content