LYŽAŘSKÝ KURZ NA KOZLU

Letos jsme opět zavítali na lyžařský výcvikový kurz do Krkonoš, ubytováni jsme byli v penzionu Starý a Nový Kozel nedaleko  Vrchlabí. Skiareál Herlíkovice – Bubákov znovu nezklamal. Všichni jsme si perfektně zalyžovali, počasí přálo, strava výborná. Co více si přát! Už teď se všichni moc těšíme na příští rok.

Za kolektiv žáků ZŠ Trávníčkova Regina Krotilová

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“17″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“100″ number_of_columns=“4″ ajax_pagination=“1″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Ukázat prezentaci]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]

Skip to content