Masopustní průvod na FZŠ Trávníčkova

Ve čtvrtek 3. března 2022 se před naší školou uskutečnil masopustní průvod, kterému předcházelo i několik dalších záležitostí. Děti měly k dispozici vyzkoušet si na stanovištích vyrobit vlastní škrabošky, nainstalovat si světýlka a také lampiony potřebné k průvodu.  Samotný průvod byl pro děti zpestřen aktivitami na jednotlivých stanovištích, kde za každý splněný úkol dostaly razítko. Po splnění všech úkolů na ně čekala odměna a rovněž i občerstvení ve formě koblih a teplého nápoje, který nepříznivému počasí dodal sladkou tečku na závěr. Celý průvod měl hojnou účast a předčil naše očekávání. Celá tato aktivita byla financována z projektu „51 kroků ke společnému vzdělávání“ CZ.07.4.68/0.0/19_068/0001453.

Mgr. Kristýna Bělochová