Povídání o býložravcích

Žáci 7. a 8. ročníku měli v pondělí 6. 3. možnost účasti na velmi oblíbeném hodinovém zimním programu určeném do školních tříd.
Program nás díky povídání lektorů Lesů Prahy zavedl do zákoutí, které obývá zajímavá zvěř. Díky interaktivní prezentaci s ukázkami zvuků získaly děti přehled o býložravcích českých lesů, mohly si potěžkat donesené parohy či sáhnout na kůže zvěře.
Díky ukázkám kůží byli prezentováni také živočichové, kteří jsou v přírodě ČR poměrně noví či jsou méně známí mezi veřejností (například jelen sika, nutrie říční, kamzík horský atd.). Součástí programu byla i ukázka vábení jelenů.
Za zajímavý zážitek děkujeme.

Viktor Škarda

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“13″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“100″ number_of_columns=“4″ ajax_pagination=“1″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Ukázat prezentaci]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]

Skip to content