Obědy se školní družinou

Vážení rodiče,

v poslední době se množí stížnosti na dobu, kterou děti stráví v jídelně. Se spuštěním provozu v nové jídelně žádná třída nečeká a na oběd odchází po skončení vyučování. V jídelně u jídla tráví děti průměrně 30 minut. Co jako družina nedokážeme ovlivnit,  je čekání na výdej jídla. V původních jídelnách byly výdeje jídla dva. V nové jídelně je výdej pouze jeden, což při stejném počtu dětí dobu čekání na oběd prodlužuje. Doba čekání je závislá na počtu dětí, kterým v daný den končí vyučování ve stejnou dobu. Rychlost výdeje ovlivňuje i složitost skladby jídla.

Prosíme tedy rodiče o trpělivost a pokud se svým dítětem spěcháte třeba k lékaři, domluvte se předem písemně s vychovatelkou, jak danou situaci vyřešit.

Děkujeme za pochopení a spolupráci

Skip to content