Platby za šk.družinu

Vážení rodiče,

během ledna proběhla rozsáhlá kontrola všech plateb za šk.družinu. Tentokrát byla kontrola velmi složitá, protože někteří rodiče platili plnou částku, někteří vůbec, některé děti byli dočasně z docházky odhlášené, některým se část platby vrátila zpět na účet,…prostě si jistě umíte sami představit, co současná situace udělala s docházkou dětí do družiny a s platbami za ni.

Nemůžeme vám v této chvíli tedy napsat jednotnou částku, kterou byste měli zaplatit za měsíce leden až červen 2021. Děti z 1. a 2.tříd, které nyní do školy chodí, začnou nosit v žákovských knížkách či zápisníčcích písemnou výzvu k platbě, která bude jmenovitě pro každé dítě. Částky se budou lišit podle došlých plateb v září nebo dočasných odhláškách z docházky.

Děti z 3. – 5.ročníků písemnou výzvu dostanou až ve chvíli, kdy se nám vrátí do školy a tedy i do družiny.

účet školy :  Čs a.s. Praha 5    č.ú. 2000878349 / 0800     v.s.  111

-v poznámce vždy uvádějte jméno dítěte a třídu

Děkujeme za spolupráci

Skip to content