Podzimní škola v přírodě

Třídy 2. B a 2. C prožily krásný týden na ŠVP v Krkonoších v Pezionu Kozel jako malí skřítkové.
Celým pobytem nás provázel pohádkový příběh a princezně Štěstěnce, kterou jsme s mlynářem vysvobodili ze zajetí u čaroděje Stejnoráda. Znali jsme ho již z loňského adaptačního pobytu. Plnili jsme nelehké úkoly od vodníka, čerta a čarodějnice.
Už se těšíme na další školu v přírodě.

Skřítkové z 2. B, 2. C a paní učitelky Eva a Kateřina

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“1″ exclusions=“2,12″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“100″ number_of_columns=“4″ ajax_pagination=“1″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Ukázat prezentaci]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]

Skip to content