Pohár rozhlasu

Letos proběhl již 50. ročník oblíbených atletických závodů Pohár rozhlasu a FZŠ Trávníčkova opět uspořádala obvodní kolo pro Prahu 13. Jubilejní ročník byl pro nás velice úspěšný, neboť starší žáci získali v družstvech stříbrné a starší dívky bronzové medaile.

 

Dařilo se nám i v jednotlivých disciplínách. Na 1. místech se umístili Petr Čihák a Kristýna Vecková ve vrhu koulí. 2. místo obsadil Marek Pokorný ve skoku dalekém (na vítězství mu nestačil úctyhodný výkon 5,03 m) a chlapecká štafeta 4 x 60 m ve složení Michal Redlich, Petr Čihák, Petr Hrdlička a Marek Pokorný. Kompletní sbírku 3. místem doplnila Kristýna Vecková ve skoku dalekém a Iva Žemličková ve vrhu koulí. Těsně pod stupni vítězů zůstali Michal Redlich (běh 60 m), Standa Sharuda (skok daleký) a Adéla Zachová (běh 800 m). Nejvíce bodů pro družstvo dosáhli Petr Čihák, Michal Redlich a Marek Pokorný, u dívek Natálie Tyle, Kristýna Vecková a Adéla Zachová.

 

Školu reprezentovali

Marek Pokorný, Michal Redlich, Jakub Petrák, Petr Čihák, Jirka Nedbálek, Standa Sharuda, Jakub Bohata, Hrdlička Petr a Milan, Viktor Šmíd, Kristýna Vecková, Iva Žemličková, Natálie Tyle, Katka Capková, Leona Vasileva, Adéla Zachová, Nikola Marková a Evelína Šindlerová.

 

Za vzornou reprezentaci školy děkujeme sportovcům, ale i všem pomocníkům z 8. a 9. tříd, díky kterým byl průběh závodů hladký a bezchybný.

 

Andrea Kelnárová a Helena Vodsloňová

 

Skip to content