Pražské poetické setkání

V neděli 9. 4. se uskutečnilo celopražské kolo recitační soutěže Pražské poetické setkání. Naši školu ve 4. kategorii (žáci 8. a 9. tříd) reprezentovaly Kateřina Capková a Julie Vorlíčková z 8. A. Celá akce se nesla v příjemném duchu, soutěžící mohli navštívit různé workshopy a hlasovou výchovu.  Přestože dívky nepostoupily do celorepublikového kola, odnášejí si cennou zkušenost do budoucna.

Linda Krulova

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“15″ exclusions=“144,145″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“100″ number_of_columns=“4″ ajax_pagination=“1″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Ukázat prezentaci]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]

Skip to content