Předveď, co umíš na PC 2017

V naší škole se letos opět pořádala soutěž „Předveď, co umíš na PC“. Z prvního stupně se zúčastnil 3., 4. a 5. ročník, z druhého stupně 6. ročník.

Soutěžilo se ve dvou kategoriích:

 

  • kreslení obrázku v programu Malování na téma Norsko nebo pozvánka na oslavu narozenin

 

  • tvorba prezentace na téma Norsko nebo Vesmír

 

Vyhodnocení školního kola soutěže je následující:

 

V kategorii Kreslení zvítězila Denisa Dočynecová ze 4. B. Na druhém místě je Oleksiy Tokar ze 4 .B.

Třetí místo obsadila Kristýna Říhová ze 4. B.

 

 

Vítězem v kategorii Tvorba prezentace je Matěj Prohaska ze 6. B s prezentací Norsko. Na druhém místě se tentokrát umístili dva soutěžící, a to Jan Hudeček a Jakub Votruba, oba z 6. B a oba s prezentací Vesmír.

Třetí místo letos obsadili žáci 5. B Matyáš Salamon, Tomáš Šimek a Tadeáš Žežulka se společnou prezentací Norsko.

 

Všichni jmenovaní dostali diplomy a dárečky.

Gratulujeme.

 

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“27″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“100″ number_of_columns=“4″ ajax_pagination=“1″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Ukázat prezentaci]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]

Skip to content