Projekt do nemocnic Motol a Královské Vinohrady

Minulý pátek proběhlo předání vzkazů a obrázků, které jsme od začátku února vhazovali do připravené krabice pod nástěnkou parlamentu.

Skončil tak projekt, na kterém se podílela jak naše škola, tak i studentky ze Střední zdravotnické školy Ruská. Jsme velmi rádi, že se do celé akce zapojil první i druhý stupeň naší školy. I když to z fotografií tak nevypadá, tak vzkazů se nashromáždilo ohromné množství a všem, kteří se zapojili, patří obrovský dík!

Vaše výtvory budou předány dětským pacientům na klinikách dětské onkologie a chirurgie v nemocnicích Motol a Královské Vinohrady.

Všichni věříme, že vaše vzkazy pomohou udělat pobyt dětem v nemocnicích o něco málo veselejší. Tato akce měla obrovský smysl a my všem, kteří se zapojili, ještě jednou z celého srdce moc děkujeme! ❤️

                                                                                                                                                                                                                              Žákovský parlament

Skip to content