Projekt Mléko do škol

Karty na mléko – info pro rodiče

V naší škole je možné odebírat mléko, mléčné výrobky a další produkty zdravé výživy. Dodávku zajišťuje firma COME Vending (Happysnack) formou předplacených karet. Pro výběry z automatu je třeba předem kartu nabít určitou finanční částkou (proto název „předplacená karta“). Všechny informace jsou na webu www.happysnack.cz, informace o konkrétním účtu na www.happysnack.cz/muj-ucet.

Nové karty jsou již plastové a mají prodlouženou platnost. Karty rozdané žákům v loňském roce platí do 30.11.2021. Nové karty začnu postupně rozdávat novým žákům naší školy, spolu s informačním letákem. Žáci 1.tříd dostanou kartičky až po dohodě s třídním učitelem.

Při ztrátě nebo poničení karty může žák dostat na požádání novou kartičku. Převod financí je možný, ale žádají o něj rodiče sami. Musí mít k dispozici potřebné údaje. Proto je třeba, aby si rodiče poznamenali číslo karty (a heslo).

Každou kartičku musí žák nesmazatelně podepsat, aby bylo možno ztracenou a nalezenou kartičku vrátit, majitele kartičky již není možné dohledat v databázi jako dříve. Karty jsou nyní anonymní (v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů GDPR). Při ztrátě kartičky je třeba kartu co nejdříve zablokovat, aby nemohla být event. zneužita jiným žákem.

Aktivační poplatek u prvního nabití karty je 10 Kč (bude stržen z výše dobitého kreditu).

Tento poplatek je stejný i při převodu financí na novou kartu (v případě ztráty a vystavení nové karty).

Rodiče mohou sledovat výběry dítěte, nastavit denní limit pro odběr, omezit výběry výrobků apod., nově i převedení kreditu z původní karty na novou (viz výše www.happysnack.cz/muj-ucet).

 

Požadavky a dohledání případných nesrovnalostí posílejte na mail info@happysnack.cz (tj. přímo na firmu).

 

Další informace lze získat zde:

http://www.happysnack.cz/pro-skoly/ke-stazeni/

 

Konkrétně např. https://www.happysnack.cz/_files/happysnack-997568f8d4d72fd200aa243f17e7fa28/cenik.pdf

ceník je vyvěšen i na školním automatu pro mléčné výrobky.

https://www.happysnack.cz/_files/happysnack-3e707c79ad2857b9f382137020631397/letak_pro_rodice_a5_web.pdf

leták děti dostávají zároveň s novou kartičkou

 

V případě nejasností se obracejte na třídní učitele, event. mailem na vladimira.medulova@zstravnickova.cz

Vladimíra Medulová

 

Pozn. Projekt Ovoce a zelenina do škol na naší škole rovněž existuje, ale je řešen jednotně (stejné ovoce pro všechny) přímou distribucí žákům. To ale zajišťuje jiný dodavatel a nemá to souvislost s touto kartičkou.

PDF – happysnack ceny

Skip to content