Projekt Mléko do škol – Karty na mléko

V naší škole je možné odebírat mléko, mléčné výrobky a další produkty zdravé výživy. Dodávku zajišťuje firma COME vending (Happysnack) formou předplacených karet. Pro výběry z automatu je třeba předem kartu nabít určitou finanční částkou (proto název „předplacená karta“).

Nové karty mají omezenou platnost na jeden školní rok – vždy od 1. 9. do 30. 11. následujícího školního roku. Současné karty mají platnost do 30. 11. 2019. Nové karty začnu postupně rozdávat po třídách, platit budou ale až od 1. 12. 2019.

Noví žáci mohou na požádání dostat kartičky platné do 30. 11. 2019. Při nedočerpání pak musí rodiče sami zajistit převod na nové karty. Totéž platí i pro všechny žáky, kteří kartičky v minulém školním roce používali.

Každou kartičku si musí žák nesmazatelně podepsat, aby bylo možno ztracenou kartičku vrátit, majitele kartičky již nebude možné dohledat v databázi jako dříve. Karty jsou nyní anonymní (v souladu s nařízením o ochraně osobních údajů GDPR).

Spolu s kartami se budou rozdávat i letáčky s informacemi pro rodiče.

Aktivační poplatek u prvního nabití karty je 10 Kč (bude stržen z výše dobitého kreditu).

Tento poplatek je stejný i při převodu financí na novou kartu (v případě ztráty a vystavení nové karty).

Požadavky na převedení kreditu, dohledání případných nesrovnalostí a při ztrátě hesla posílejte na e-mail: info@happysnack.cz (tj. přímo na firmu).

 

V případě nejasností se obracejte na třídní učitele, event. mailem na medulova@zstravnickova.cz

 

Vladimíra Medulová

 

Pozn. Projekt Ovoce a zelenina do škol v naší škole rovněž existuje, ale je řešen jednotně (stejné ovoce pro všechny) přímou distribucí žákům zdarma. To ale zajišťuje jiný dodavatel a nemá to souvislost s touto kartičkou.

Skip to content