RODINNÉ SPORTOVNÍ HRY

V pátek 12. 5. se druhé třídy naší školy zúčastnily rodinných sportovních her, které uspořádal Dům dětí a mládeže ve Stodůlkách. Za vydatné pomoci rodičů, prarodičů i sourozenců jsme soutěžili v těchto disciplínách: běh na lyžích, pedalo, skeleton vozík, skok do dálky, bojové sporty, curling molkky, skok přes švihadlo, střelba na terč. Občerstvovat jsme se chodili do Českého domu, kde na nás čekala zdravá svačinka. Po dopoledni plném sportování jsme se vraceli do školy s dobrou náladou, diplomem a odměnou.

Šormová, H. Bumbálková, E. Křivanová

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“25″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“100″ number_of_columns=“4″ ajax_pagination=“1″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Ukázat prezentaci]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]

Skip to content