Rozmanitý svět – Mikulášská dílna

(výroba andílka nebo čerta, lucerničky či adventního svícnu a … malé překvapení)

V pondělí 11. 11. se bude konat Mikulášská dílna, kde si děti vyrobí řadu pěkných věcí, kterými udělají radost sobě a určitě i svým blízkým.

Všechny výrobky lze také použít jako vánoční dárečky.

Můžeme se spolu těšit na výrobu oblíbených andílků, ať už těch menších, které si děti mohou zavěsit do okna, nebo větších andělů, kteří potěší např. na adventním stole. Malý čertík může vykukovat v rohu parapetu např. z květináče.

Příjemnou předvánoční atmosféru nám zajistí i vlastnoručně vyrobená lucernička nebo adventní svícen.

Těšte se také na malé překvapení!!!

Děti si samy vyberou, který výrobek je nejvíce zaujme a podle předlohy nebo i podle vlastní fantazie mohou společně tvořit a rozvíjet vlastní kreativitu.

Materiál zajistí opět výtvarnice. Děti si přinesou peníze (10 Kč na malého andílka nebo čertíka, 25 Kč na velkého anděla, 10 Kč na lucerničku, 25 Kč na adventní svícen, 10 Kč na překvapení). Všechny výrobky si děti odnesou domů.

Sraz v 15.00 v hale u automatů. Odchod dětí domů dle potřeby (kontakt je přes vrátnici – jako u družiny). Ukončení dílny a úklid cca v 17.30.

Zájemce srdečně zveme.

Vladimíra Medulová

Pozn. Další dílna, tentokrát již vánoční, bude probíhat v následujících týdnech, zřejmě ještě v listopadu (19.11. nebo 26.11.).