Rozmanitý svět – prosinec 2019

Do konce roku jsou plánovány ještě tyto předvánoční akce: návštěva zajímavého muzea a návštěva výstavy betlémů.

Potřebuji ale předem znát počet zájemců, alespoň orientačně.

Pá 6.12. Vycházka s návštěvou muzea (Dům U Zlatého prstenu) – zajímavá expozice (s řadou animací z historie Prahy).

Sraz 14.00 u šaten 1. stupně. Končíme u školy cca v 17.45.

St 11.12. Vycházka s návštěvou výstavy betlémů u Panny Marie Sněžné na Jungmannově náměstí

Sraz 14.00 u šaten 1. stupně. Končíme u školy cca v 17.45.

Pokyny pro vycházky: Pokud nejdou v poledne domů, školní tašky si děti nechávají ve skříňkách (po návratu si je vyzvednou),

s sebou nosí jen kartičky na dopravu, svačinu a pití, event. peníze (nejlépe v malém batůžku). Většinou děti mají kartičky na pražskou dopravu. Pokud ne, prosím ať si nosí lístky na MHD.

Lístečky s uvolněním pro družinu na tuto akci je nutno napsat na papírek a odevzdat do družiny.

Přikládám lístečky na vycházky k odstřižení a vyplnění, Tento lísteček je informace jen pro mě, kvůli způsobu návratu ( pro družinu napište jiný lísteček). Označte prosím způsob návratu dítěte. Vyplněné lístečky mi přineste co nejdříve – buď oba zároveň, nebo je postupně odstřihněte.

lístečky v [PDF]

Vladimíra Medulová