SEJDEME SE V TRÁVĚ

Ve čtvrtek 25. června se v prostorech atria FZŠ Trávníčkova konal multikulturní večer SEJDEME SE V TRÁVĚ. FZŠ Trávníčkova si přizvala na tuto událost komunitní partnery MČ Praha 13 a ICP Praha. V úvodním slovu promluvili ředitel školy František Hanzal a paní místostarostka RNDr. Marcela Plesníková. Program byl rozmanitý a účastníci se mohli bavit na několika stanovištích. Na hudební stage se vystřídala barokní hudba, perská tradiční hudba i irské tance. Organizátoři připravili i další stanoviště, kde si děti i dospělí mohli vyzkoušet tradiční japonské origami, vyrábění odznaků, malování na obličej a cirkusový workshop. Těšila nás hojná účast a už se těšíme na další veřejnou akci. Tato komunitní aktivita byla financovaná z projektu „51 kroků k lepšímu společnému vzdělávání“ CZ.07.4.68/0.0/0.0/19_068/0001453 a je spolufinancován Evropskou unií.