Sejdeme se v Trávě II.

Nadálepokračujeme v komunitních aktivitách pro žáky naší školyana podporu žáků s odlišným mateřským jazykem. 28. června 2022 od 16 do 18 hodin pro vás v rámci projektu „51 kroků ke společnému vzdělávání“ ve spolupráci s FZŠ Mezi Školami, FK Zlíchov, Tatra Smíchov a sportovníkempy.cz připravujeme Multikulturní večer Sejdeme se v Trávě II. V rámci multikulturního večera si budete moct vyzkoušet mnoho netradičních sportů, které mají pevné kořeny hlavně ve světě, můžete si vyzkoušet dokonce i žonglování. Dále si můžete zkusit poznávání světových vlajek, vyrobit si vlastní památeční placku nebo list. Také si můžete vyrobit náramek z bužírek, nebo si nechat namalovat něco hezkého na obličej. V doprovodném programu můžete vidět taneční a pěvecké vystoupení. Po celou dobu bude hrát DJ dětské písně. Těšíme se na vaši účast.

Projekt „51 kroků k lepšímu společnému vzdělávání“ CZ.07.4.68/0.0/0.0/19_068/0001453 je spolufinancován Evropskou unií.     

Mgr. Eva Skálová

 

Skip to content