Sejdeme se v Trávě IV.

Ve středu 25.6. 2024 se na školním pozemku FZŠ Trávníčkova uskutečnil čtvrtý ročník multikulturního večera SEJDEME SE V TRÁVĚ. Program byl rozmanitý a účastníci se mohli bavit na několika stanovištích. Na hudební stage se vystřídaly irské tance skupiny Mirabel pod vedením Mgr. Kristíny Pekárkové a vystoupení školního sboru pod vedením MMus. Nikoly Zasman, DiS, LRAM.
Členové týmu připravili i další stanoviště, kde si děti i dospělí mohli vyzkoušet – malování na obličej, vyrábění odznaků, pletení náramků, fotokoutek 360 nebo řadu sportovních stanovišť – žonglování, fotbal nebo překážkový běh. Velké poděkování posíláme také Spolku rodičů a přátel školy a děkujeme za spolupráci. Těšila nás hojná účast a už se těšíme na další veřejnou akci.

                                                                                                                                                                                      Kristýna Bělochová

Skip to content