Škola tančí ve 3. C

Ve čtvrtek 9.5. se děti ze 3.C sešly ve Mlejně, aby prezentovaly výsledky své tvůrčí práce na dlouhodobém projektu Škola tančí. Během pěti dopoledních setkání připravily pod vedením choreografky Marty Vodenkové, hudebníka Lukáše Bouzka a paní učitelky Kristíny Pekárkové taneční představení na dvě přírodovědná témata-lidské tělo a horniny a nerosty. Zdánlivě těžká témata se dětem podařilo zatančit a kreativně zpracovat na takové úrovni, že nově nabyté vědomosti se zapíší do paměti nejen jejich, ale také celého početného publika. Všichni jsme se velmi dobře bavili během celé přípravy projektu, na představení jsme se s mírnou trémou těšili a radost po podařeném představení byla veliká. Sklidili jsme velký potlesk i obdiv publika a tak se moc těšíme, až budeme projekt prezentovat i na festivalu Korespondance 20.6. 2024.

V galerii můžete vidět fotky i z přípravy představení, zde je také reportáž z KD Mlejn od TV 13 a pod galerií videozáznam představení.

Skip to content