Škola v přírodě s ,,BUDDY“ programem plná plávání

Hned po podzimních prázdninách vyjela 3. B a 3. C na školu v přírodě s plavecký výcvikem. Týden v bazénu jsme strávili ve velmi pěkném hotelu Orlík. Celý pobyt byl velmi intenzivní, mimo zdokonalování plaveckých dovedností a různých dalších her ve vodě jsme celý týden byli na stopě pokladu. Hned první den jsme našli zprávu z lodního deníku a námořní bojovka za pokladem tak mohla začít. Týden se tak nesl ve čtení a tvoření lodních deníků, luštění křížovek a šifer. Na Halloween jsme vyráběli signální světla – krásné lampionové domečky a večer při svíčkách jsme s nimi šli na procházku koledovat. Také jsme si zkusili pracovat s buzolou, vázali různé uzle a nechyběla ani závěrečná diskotéka. V plavání se všichni velmi zlepšili a v pátek jsme na Krabích útesech skutečně našli poklad. Paní učitelky, děti i instruktoři si pobyt velmi užili.

                                                                                                                                                         Jana Laudátová, Kristína Pekárková

Skip to content