Stolní tenis

Ve dnech 19.10.2022 a 20.10.2022 proběhlo na FZŠ Trávníčkova obvodní kolo soutěže ve stolním tenise pro Prahu 13. Ve středu 19.10. proběhla soutěž dívek v kategoriích: mladší žáci (6.-7. třída), starší žáci (8.-9.třída) a soutěž smíšených družstev v kategorii mladší děti (4.-5. třída). Dívky reprezentující FZŠ Trávníčkova obsadily po výborných výkonech 1. místa v obou kategoriích. Smíšené družstvo mladších dětí skončilo na 5. místě. Ve čtvrtek se pokračovalo soutěží chlapců také v kategoriích mladší a starší žáci. Starší žáci po dramatickém finálovém zápase vybojovali také 1. místo, mladší žáci se umístili těsně pod stupněm vítězů na 4. místě. Všem zúčastněným děkujeme za bezproblémový průběh turnaje, vítězům gratulujeme.