Světýlko pro dušičky

Život s sebou kromě radostí přináší i bolest a žal. 2. listopad v sobě ukrývá ode všeho kousek. Vzpomeňme společně na své zemřelé blízké a alespoň na malý okamžik oživme plamínek jejich života v našich srdcích. Najděte si chvilku a sdílejte své vzpomínky na ty, které jste milovali, i se svými dětmi, prohlédněte si fotky, zapalte svíčky a buďte spolu… Stejně, jako jsme na své milované vzpomínali i my při tvorbě tohoto videa. Jsme s Vámi.                                                                                                                                 Za celou 2.B                                                                                                                                                                                                                                                                           Marcela Koudelková

Skip to content