Tanec školám

Třídy 2. B a 3. C se letos zúčastnily unikátního projektu z dílny divadla Ponec – Tanec školám. Celý březen a duben k nám docházely dvě taneční lektorky s houslistkou a předávaly dětem cenné zkušenosti z oblasti dramatického pohybu, cítění a vnímání hudby, prožitku tónů – délky, hloubky, hlasitosti. Děti tak na vlastní kůži pocítily a prožily mnohé z hudební teorie, vyzkoušely si improvizaci a práci s vlastním tělem. Taneční lekce byly velmi zajímavé, pokaždé jiné, a děti nesmírně bavily! Na každou hodinu se s netrpělivostí těšily. Výsledky jejich dvouměsíční intenzivní práce můžete vidět v pondělí 29. 4. od 17.00 v divadle Ponec, kde proběhne prezentace všech škol, zapojených do projektu. Na všechny se těšíme v Ponci!

Kristína Pekárková