Trávníčkova tančila v Ponci

Na světový den tance 29. dubna se děti z 3. C a 2. B zúčastnily slavnostního ukončení projektu Tanec školám. Dopoledne se poprvé vydaly do divadla Ponec, aby si zde za doprovodu živé kapely (pozoun, klarinet, housle, bubny, kytara) vyzkoušely pohyb na opravdovém divadelním jevišti. Vše si pečlivě nazkoušely a také si pochutnaly na občerstvení, které pro ně v Ponci přichystali. Odpoledne jsme se již setkali s dalšími třídami a školami zapojenými do projektu a na krátké generálce ještě vše společně vypilovali. Plni očekávání jsme přivítali rodiče a nevšední zážitek mohl začít. Celé představení se neslo ve velmi příjemné a živé atmosféře, kapela zaplnila prostor krásnou hudbou a děti nádherně protančily celým večerem. Projekt byl velmi profesionálně vedený a důstojně zakončený. Děti získaly nové pohybové a hudební zkušenosti a zážitky. Lektorům i všem pracovníkům Ponce zapojených do
projektu moc děkujeme!

 

Kristína Pekárková

 

Skip to content