Úspěchy našich žáků v turnaji ve stolním tenise

            Ve dnech 17. a 18.10.2023 na FZŠ Trávníčkova proběhl turnaj okresního kola Prahy 13 ve stolním tenise. V úterý se mezi sebou utkala družstva dívek i chlapců 6. a 7. tříd. Dívky FZŠ Trávníčkova po skvělém výkonu zaslouženě získaly zlaté medaile, chlapci skončili na 5. místě. Další den byli na řadě chlapci i dívky tentokrát z 8. a 9. tříd. Reprezentantům naší školy se opět velmi dařilo, když chlapci po prohře v semifinále obsadili 3.místo a dívky
i v této věkové kategorii svůj turnaj vyhrály. Všem zúčastněným děkujeme za bezproblémový průběh akce a úspěšným reprezentantům gratulujeme.                                                                                                                                                                                                                                                    Radek Skála

Skip to content