V MINIGOLFU JSME BODOVALI!

Ve čtvrtek 9. 2. se naši žáci 1. a 2. stupně zúčastnili finálového turnaje JUNIOR MINIGOLF MASTERS v obchodním centru Galerie Butovice.

A rozhodně jsme se neztratili!

  1. místo obsadily žákyně 9. B – Martina Nachtigalová, Natálka Olivová a Míša Machová.
  2. místo vybojovala děvčata 2. A –Alina Skriplenok, Lera Matveeva a Honza Kalbáč.
  3. místo náleží chlapcům ze 7. A ve složení Petr Smolek, Jirka Nedbálek a Michal Novotný.

Uspěli i jednotlivci, tedy uspěly dvě dívky – Alina Skriplenok z 2. A na 1. místě a Žaneta Janoušková z 5. A na 3. místě.

Blahopřejeme.

Marcela Fuglíková

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“8″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“100″ number_of_columns=“4″ ajax_pagination=“1″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Ukázat prezentaci]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]

Skip to content