Vánoce v Trávě

Po dvouleté odmlce se nám tradiční JARMARK oblékl do nové podoby a to na VÁNOCE V TRÁVĚ. Celá akce se nesla v duchu vánoční charity. Rodiče s dětmi si mohli zakoupit hrací karty, se kterými obcházeli jednotlivé „dílny“, kde si děti vyráběly vánoční ozdoby, formou kvízů a hádanek si připomněly vánoční zvyky a pranostiky nebo se vyfotily ve fotokoutku, …. Za každé splněné stanoviště získaly razítko a proužek papíru, kterým pak přispěly do společného papírového řetězu. Řetěz byl téměř tak dlouhý, že oběhl skoro celé atrium. Dále mohli účastníci zavítat na hlavní chodbu, kde byl prodejní stánek s výrobky našich žáků a do kaváren, do kterých připravili občerstvení naši deváťáci. Výtěžek z kaváren použijí deváťáci na zakoupení absolventských triček, vybranou částku za hrací karty a zakoupením žákovských výrobků věnujeme nadaci Dobrý anděl.

 

Moc děkujeme všem, kteří dorazili a celý Trávníčkova tým se těší na další ročník. Do čeho se obleče příští rok se necháme překvapit.

 

FZŠ Trávníčkova

 

Krátké video z akce na YouTube shorts.

Selfie:

 

Vytvořeno pomocí služby Padlet

 

Skip to content