Vánoce v Trávě

Milí rodiče,

rádi bychom Vás a Vaše děti touto cestou pozvali na adventní tvoření a milé posezení na akci VÁNOCE V TRÁVĚ 2023, které se bude konat 12.12.2023 16:00 – 18:00 na pavilonu A a hlavní chodbě FZŠ TRÁVNÍČKOVA.

Na akci budou návštěvníci se soutěžní kartou tvořit i unikátní školní betlém. Výtěžek z akce (prodeje karet na tvoření, prodeje výrobků dětí a provozu šatny) bude věnován na vybavení školní knihovny a 10% na Nadaci Dobrého anděla.

Přijďte načerpat pohodovou vánoční atmosféru, pořídit si originální dárečky, posedět s přáteli. Na setkání s Vámi se již moc těšíme!

                                                                                                                                                                                                 za tým organizátorů Kristína Pekárková

Skip to content