Vánoce v Trávě

Vánoce v Trávě patří již k tradičním akcím naší školy. Letošní vánoční jarmark zahájili naši nejmenší žáci – prvňáčci, kteří se představili svým vánočním pásmem. Na jejich vystoupení navázala sólo hra na housle Tadeáše z 5. třídy a poté následovalo vystoupení taneční skupiny Mirabel.

Po kulturním programu se škola proměnila v místo tvoření a milých setkání. Připravené byly vánoční dílničky, kde si děti i dospělí vyráběli drobné dekorace, fotokoutek pro zachycení společných chvil a také kavárna žáků 9. tříd, která nabízela něco dobrého na zahřátí i na mlsání.

Celým podvečerem se nesla příjemná, přátelská a sváteční atmosféra, neodmyslitelně spojená s vánočními melodiemi a radostí ze společného adventního setkání.

Stejně jako v předchozích letech byl i letos výtěžek z jarmarku věnován na dobročinné účely. Částku ve výši 5 600 Kč jsme opět předali nadaci Dobrý anděl. Děkujeme všem, kteří si v předvánočním shonu našli čas na společné setkání a svou účastí a podporou pomohli dobré věci.

Přidáváme také videa z našeho instagramu zde a zde.

Skip to content