Videotelefon do šk.družiny

Vážení rodiče,

v zádveří u vstupu do školy pro I.stupeň byl instalován videotelefon, který budeme využívat při vyzvedávání dětí ze šk.družiny. Můžete ho použít v libovolném čase, kromě doby od 14 do 15 hod,kdy jsou děti venku. Stejně tak nezapomeňte, že po skončeném vyučování jsou děti 30 – 60 min v jídelně.

Vyzvednutí na videotelefon je možné za předpokladu, že zazvoníte na zvonek   RECEPCE  a před obrazovkou podržíte vyzvedávací kartičku ze školní družiny. Pokud ji nebudete mít, budete muset i nadále čekat na předávací časy. Tento systém bude trvat jen dočasně.

Od pondělí 19.10.2020 bude možné vyzvednutí v libovolném režimu jen přes videotelefon s kartičkou šk.družiny.

Snažíme se vše dělat pro bezpečí a zdraví vašich dětí. Děkujeme za pochopení.

Skip to content