Vlastivědný výlet 3. C na Macochu

Před Velikonocemi se 3. C vydala na třídenní výlet vlakem na Moravu. První den děti navštívily hrad Špilberk, prošly si centrum Brna a velikonoční trhy na náměstí, obdivovaly i pověstí opředeného Brněnského draka. Následoval přesun na chatu Macocha, ubytování, skvělá večeře a večerní program. Na druhý den všechny čekala prohlídka Punkevní jeskyně s plavbou po řece Punkvě. Děti viděly i samotné dno propasti Macocha včetně její pověsti. Odpoledne vyrazily ještě na procházku naučnou stezkou a večer si zahrály společenské hry. Ve středu se opět vrátily do Brna, kde je čekal zajímavý program v science centru Vida. Návštěvu zahájily promítáním filmu  Království zvířat ve 3D a pak si již hrály a zkoumaly všechny naučné exponáty. Zpět do Prahy se vrátily unavené, ale nadmíru spokojené a plné nevšedních zážitků.