Rozmanitý svět

V pátek 29. 11. (místo 22.11. dle původního plánu !!!) je vycházka s návštěvou Triloparku – malé muzeum pravěkých zvířat s dílničkou (14.00-18.00), návrat možná i dříve, o děti se budu starat dle pokynů ve vyplněném formuláři (viz níže). Sraz 14.00 u šaten 1. stupně. Končíme u školy cca v 17.45. Vstupné je hrazeno z fondu Rozmanitého světa, děti platí jen za dopravu MHD v rámci Prahy.

Pokyny pro vycházky: sraz vždy u šaten 1.stupně v danou dobu. Pokud nejdou v poledne domů, školní tašky si děti nechávají ve skříňkách (po návratu si je vyzvednou), s sebou nosí jen kartičky na dopravu, svačinu a pití, event. peníze (nejlépe v malém batůžku). Většinou děti mají kartičky na pražskou dopravu. Pokud ne, prosím ať si nosí lístky na MHD. Lístečky s uvolněním pro družinu na tuto akci je nutno napsat na papírek a odevzdat do družiny.

Přikládám lísteček na vycházku k odstřižení a vyplnění (lísteček je informace jen pro mě, kvůli způsobu návratu, pro družinu napište jiný lísteček). Označte prosím způsob návratu dítěte. Vyplněný lísteček mi přineste nejpozději v den vycházky ráno.

Vladimíra Medulová

Lísteček ke stažení: [PDF] [DOCX]